One Piece Revolution 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

East Blue

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Podróże


00
Brak nowych postów

Shells Town

Shells TownDuże miasto portowe ze stabilną administracją i szerokimi wpływami na East Blue. W centrum wyspy, w potężnej, niemal niezdobytej fortecy, mieści się baza marynarki.
00
Brak nowych postów

Dawn Island

Dawn IslandChoć nie jest to nazbyt sławna wyspa, to właśnie z niej pochodzi wspaniała historyczna postać marynarki- Monkey D. Garp. Na wyspie oprócz miasta w którym króluje wyższa klasa społeczna, natomiast cała reszta żyje w ogromnej biedzie, znajduje się tam także niewielka wioska sławna z swych wiatraków, gdy jest się tam można praktycznie zapomnieć o tych wszystkich złych rzeczach, jakie dzieją się na drugiej stronie wyspy. W górach natomiast znajdują się bandyci, którzy skutecznie odstraszają wszystkich którzy pragnęli by pozwiedzać tamtejszą okolicę.
33Magazyny
Nie Lis 02, 2014 7:18 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Orange Island

Orange IslandJedna z ważniejszych wysp na East Blue, oraz dobry punkt handlowy, z tego powodu często staje się ona celem ataków piratów. Pobliskie odziały Marine nie oddadzą jej jednak tak łatwo.
33Sklep "Mordęga Piratów"
Nie Lis 02, 2014 11:04 pm
Lambert Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Lougue Town

Lougue TownWyspa początku i końca, to właśnie tutaj na świat przyszedł dawny król piratów Gold Roger, a może raczej Gol D. Roger, tutaj także odbyła się jego egzekucja. Wyspa te jest ostatnim przystankiem przed grand line i jest ona zarazem największą i najlepiej pilnowaną wyspą na East Blue...
44Port II
Sob Lis 22, 2014 9:21 pm
Nate Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Goat Island

Goat IslandAhoj! Dzielny człowieku, słyszałeś może o Goat Island? Nie? To dobrze, bardzo dobrze! Choć jest to maluteńka wysepka, gdzie w pół godziny dojdziesz z jednego końca wyspy na drugi, to miejsce to jest siedliskiem znanej na East Blue grupy przemytników. Oni dobrze wykorzystują zalety tej wyspy-fakt że prawie nikt nie wie o jej istnieniu!
00
Brak nowych postów

Gecko Island

Gecko IslandGecko Island słynie z..... tak właściwie to z niczego, piraci praktycznie się tu nie zapuszczają, gdyż prawie nie ma co plądrować-znajduje się tu tylko jedna, zapchlona wioska, gdzie jedynym punktem, który mógłby zainteresować złodziej jest Całkiem duża posiadłość, znajdująca się w pobliżu wioski. rawie cała wyspa otoczona jest stromymi klifami, nie licząc dwóch miejsc, po przeciwnych stronach wyspy.
00
Brak nowych postów

Mirrorball Island

Mirrorball IslandMirrorball Island- Oh... tak... wspaniałe miejsce gdzie impreza niema końca! Co wieczór, noc w noc w całym mieście głośno huczy muzyka. Niestety... piraci raczej nie postawią tu swych stóp by trochę się powyginać, a to z powodu bazy marynarki która zawsze.. prawie zawsze panuje nad sytuacją... Co ciekawe cała wyspa przypomina kształtem rozbitą, dyskotekową kule. Miejsce to jest również stolicą mody na East.
00
Brak nowych postów

Commi Island

Commi IslandCommi słynie z swej produkcji pomarańczy, oraz faktu iż znajdują się tu pokaźne ilości syren, syrenów, ryboludek i ryboludów... Różnie bywa między nimi a mieszkańcami wiosek, jednak nie doszło jeszcze, do żadnych większych awantur, jak na razie..
00
Brak nowych postów

Tequila Wolf

Tequila WolfMiejsce budowanego od przeszło siedmiuset lat ogromnego mostu, który został zlecony przez jednego z Tenryuubito dla jego zachcianki. Prócz zmuszanych do ciężkich robót niewolników i prywatnej "armii" ich pilnujących nie ma tu nikogo innego i raczej nie jest to nic dziwnego, gdyż każdy śmiałek który postawi tu swą stopę, kończy jako kolejny niewolnik.
00
Brak nowych postów

Shimotsuki Island

Shimotsuki IslandJeśli ktokolwiek pragnie podnieść swe umiejętności szermierskie, powinien odwiedzić właśnie tą wyspę-która zamiast wielkiego miasta, ma do zaoferowania duże ilości Dojo, w których nauczane są różne style.Zapewne większość znakomitych szermierzy East Blue, szlifowało tu kiedyś, swe umiejętności. Może i ty spróbujesz? Jeśli tak to uważaj, wyspa ta przepełniona jest górzystymi terenami, lepiej się nie zgub!
00
Brak nowych postów

Warship Island

Warship IslandO mój Boże, co za gigantyczny okręt! A nie... to tylko wyspa! Zapewne niejeden podróżnik został wystraszony, przez nietypowy wygląd Warship Island. Wyspa ta, zamieszkana jest przez całkiem uprzejme plemię ludzi, którzy starają się unikać kłopotów. Niemniej jednak, podobno gdzieś w gęstych lasach wyspy, kryją się Rewolucjoniści.
00
Brak nowych postów

Lost Island

Lost IslandNiewielu ludzi za położenie tejże wyspy, jest ona opuszczona, podobno zamieszkiwało ją kiedyś plemię z Warship Island, dziś jednak pozostały tu już jeno ruiny. Kto wie, co się w nich kryje?
00
East Blue Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane