One Piece Revolution 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Grand Line

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Cactus Island

Cactus IslandDawniej wyspa ta była pełna łowców nagród, którzy przynależeli do Baroque Works, dziś organizacja ta już nie istnieje, ale czy wszyscy łowcy nagród tak po prostu ja opuścili?
00
Brak nowych postów

Little East Blue

Little East BlueWyspa ta znana jest również jako Kansorn Island, tutejsze budynki bardzo przypominają te jakie spotkać możemy wędrując po wyspach East Blue, a to z powodu tego iż tutejsi mieszkańcy pochodzą właśnie z tamtego morza. Miejsce to chronione jest przez wielkiego chrząszcza o imieniu "Boss".
00
Brak nowych postów

Momoiro Island

Momoiro IslandWyspa, gdzie każdy czuje się kobietą. Miejsce wypełnione różowymi zwierzętami i roślinami. Wyspa wypełniona jest "new kama", którzy tak naprawdę są transwestytami. Nie jeden dżentelmen nazwał by tę wyspę piekłem. Królową wyspy był rewolucjonista Emporio Ivankov.
00
Brak nowych postów

Crown Island

Crown IslandWyspa Crown jest zamieszkana przez dziwne zwierzęta, które jako jedyne potrafią mówić ludzkim głosem. Niektóre z nich są naprawdę przerażające duże i na pewno niebezpieczne. Gdy tylko jest czas na decyzje nowego króla zwierząt fontanny wokół wyspy wybuchają, tworząc kształt korony.
00
Brak nowych postów

Hyoukaidou

HyoukaidouHyoukaidou to wyspa na Grand Line z zimnym klimatem. Jest pełna gór lodowych i lodowców. Dzięki odległości pomiędzy lodowcami, większość statków mogłaby przepłynąć ten teren bez większych problemów. Jednak nienaturalne ruch lodowców sprawiają, że tylko najlepsi sternicy poradzą sobie z wymijaniem ich. Za obszarem labiryntów lodowcowych, w głębi wyspy znajduję się Lovely Land. Jest to wielka siedziba, gdzie podobno żyją ludzie, którzy kradną pirackie flagi. W odróżniony od reszty wyspy w Lovely Land jest dosyć ciepło.
00
Brak nowych postów

Little Garden

Little GardenWilgotny oraz ciepły klimat wyspy tworzy doskonałe siedlisko dla dinozaurów. Całą wyspę wypełniona jest gęstą dżunglą. Posiada osiem wulkanów, które cały czas są czynne. Główną cechą szczególną są dwa szkielety zabitych królów morskich. Dłuższe przebywanie na wyspie jest nie do zniesienia dla wielu ludzi. Znajduję się tutaj wiele nieznanych rodzai owadów i roślin, które roznoszą choroby, nawet te śmiertelne.
00
Brak nowych postów

Long Ring Long Land

Long Ring Long LandJest to tak naprawdę łańcuch dziesięciu wysp w kształcie pierścienia. Przejście między tymi wyspami jest możliwe jedynie raz do roku. Cechą charakterystyczną wyspy jest długość wszystkiego co tam żyje. Konie z długą szyją, podłużne drzewa to tylko mała część wszystkich atrakcji jakie tutaj można znaleźć.
00
Brak nowych postów

Fireworks Island

Fireworks IslandWyspa ma bardzo prosty kształt. Miasto znajduję się u podnóży gór. Jest także cmentarz na wschodniej części wyspy. Wyspa znana z organizowania corocznego festiwalu sztucznych ogni.
00
Brak nowych postów

Karakuri Island

Karakuri IslandZnana również pod nazwą "królestwo przyszłości". Zimowa wyspa. Ludzie żyjący tutaj specjalizują się w tworzeniu cyborgów i mechanicznych struktur. Miejsce narodzin wielkiego naukowca Vegapunka.
00
Brak nowych postów

Banaro Island

Banaro IslandMała wyspa znajdująca się niedaleko Water 7. Znajduję się tam miasteczko urządzone w stylu dzikiego zachodu. Jest tam kilka skalistych wzniesień. W pewnym momencie prawie zniszczona przez słynne starcie Ace, syna króla piratów przeciwko piratom Czarnobrodego, wraca teraz do swojego życia
00
Brak nowych postów

Mecha Island

Mecha IslandWyspa zaawansowanych maszyn. Tak naprawdę to nie wyspa tylko gigantyczny żółw, który budzi się raz na 1000 lat, aby złożyć jaja.
00
Brak nowych postów

Boin Archipelago

Boin ArchipelagoJest to łańcuch wysp w kształcie kwiatów. Mówi się, że każdy, kto wejdzie na wyspę nie ma szans na powrót. Las obżarstwa na archipelagu obfituje w takie rzeczy jak rzeki pełne makaronu, śliwy i łodygi kukurydzy. Za taki raj trzeba zapłacić słono, gdyż co jakiś czas wielka mięsożerna roślina (będąca częścią wyspy) budzi się ze snu i pożera wszytko co spadnie w jej otwór gębowy, który znajduje się w centrum 'wyspy'.
00
Brak nowych postów

Kuraigana Island

Kuraigana IslandCiemna i ponure miejsce. Oprócz wielu lasów, znajdują się tam również ruiny oraz pałac. Kiedyś na wyspie istniało królestwo Shikkearu. Wyspa posiada wzgórza o nietypowych kształtach. W centrum wyspy znajduje się wielki, ponury zamek, który był kiedyś własnością najsilniejszego szermierza świata. Teraz zajęły go miejscowe pawiany Humandrill, które nie oddadzą go bez walki.
00
Brak nowych postów

Baltigo

BaltigoWyspa należąca do rewolucjonistów. To właśnie tutaj Monkey D. Dragon założył swoją pierwszą bazę. Na wyspie jest wiele skalnych kolumn oraz głazów. Jest tam bardzo wietrznie.
00
Brak nowych postów

Spa Island

Spa IslandWielki ośrodek wypoczynkowy. Znajduję się na wielkim filarze. Jest wiele atrakcji zaczynając od zimnych napojów poprzez baseny, a kończąc na usługach Spa. Obsługa przyjmie każdego niezależnie od przynależności, pod warunkiem, że będzie miał gruby portfel.
00
Brak nowych postów

Jaya

JayaWyspa pokryta lasami, która kiedyś była większa niż obecnie. Wszytko to przez "knock up stream", który przeniósł większość wyspy na białe morze. Znajduję się tutaj małe miasteczko, gdzie mieści się baza piratów.
00
Brak nowych postów

Skypiea

SkypieaKraj położony wysoko w niebie nad Grand Line. Ludzie, żyjący tam mają małe skrzydła na plecach charakterystyczne dla stereotypowego anioła. Cechą charakterystyczną dla tamtejszej technologii są diale. W przeciwieństwie do beli, tutejszą walutą są extole. Oprócz małej wioski, mieści się tam wielki las zwany upper yard. Gdzieś w lesie znajdują się ruiny starożytnego ludu.
00
Brak nowych postów

Ruluka

RulukaWyspa z niewielkimi wzniesieniami. Znajduję się tam miasto, które jest dobrze rozwinięte. Na skraju wyspy obok miasta znajduję się wieża.
00
Brak nowych postów

Papanapple Island

Papanapple IslandWyspa ma kształt owoców ananasa , które można tam znaleźć. W głębi znajduję się źródełko wody. Nie ma tam żadnych ludzi ani stworzeń, z wyjątkiem małp.
00
Brak nowych postów

Weatheria

WeatheriaWyspa znajdująca się w niebie. Naukowcy znajdujący się tam badają warunki pogodowe. Są tam narzędzia, które potrafią stworzyć różne zjawiska pogodowe. Powodem dla którego wyspa unosi się jest wielka bańka. Istny raj dla nawigatorów.
00
Brak nowych postów

Merveille

MerveilleWyspy unoszące się w niebie dzięki mocy legendarnego pirata "Złotego Lwa" Shiki. Jest tu wiele zmutowanych zwierząt. Na jednej z wysp mieści się wioska. Ludzi mieszkający tam mają małe skrzydełka na ramionach, które umożliwiają im lot. Na każdej wyspie można znaleźć coś innego. Na jednej jest wielki pałac, który należał do Shikiego. Niektóre wyspy są wypełnione dżunglą, inne to jałowe pustkowia pełne śniegu.
00
Brak nowych postów

Enies Lobby

Enies Lobbyświatowy rząd. Na tej wyspie nigdy nie ma nocy, jest zawsze popołudnie. Stacjonuję tutaj 10,000 agentów światowego rządu i marynarki. Znajduję się tutaj budynek sądowy. Jak na razie żaden przestępca nie został uniewinniony, ponieważ trafiają tutaj najbardziej niebezpieczni piraci. Następnych przystankiem dla takich opryszków jest brama sprawiedliwości skąd są transportowani do Impel Down. Całe Enies Lobby zostało całkowicie zrujnowane 10 lat temu przez Buster Call. Aktualnie udało się wszystko zrekonstruować do poprzednich rozmiarów.
00
Brak nowych postów

Navarone Island

Navarone IslandW całości zabudowana i kontrolowana przez bazę G-8. Stacjonuje tutaj statki marine z różnych grup. Każda grupa specjalizuję się w czymś odmiennym. Są grupy specjalizujące się w walce. Są bardzo dobrzy kucharze, lekarze. Jest to jedna z solidniejszych baz marine. Samo znalezienie się w bazie jest wielkim sukcesem dla marynarza. Gdyby nie baza, wyspa była była by tylko serią nielicznych wzniesień skalistych.
00
Brak nowych postów

G-2

G-2Druga baza marine, specjalizująca się w szpiegostwie. Posiada wielki radar dzięki któremu może zlokalizować obce jednostki w promieniu 30 km. Marynarze, którzy tam stacjonując specjalizują się w szybkich zabójstwach. Są szybcy i zwinni. Podobno są tam prowadzone badania nad stworzeniem własnych diabelskich owoców
00
Brak nowych postów

G-3

G-3Trzecia siedziba marine. Jest tutaj wiele marynarzy, którzy zjedli owoc zoan. Nie jest ich wielu, bo zaledwie 100 marynarzy. Jedną są na tyle silni, żeby bronić bazy przed najazdami piratów.
00
Brak nowych postów

Namakura Island

Namakura IslandWyspa żyjąca w ubóstwie i biedzie. Miejsce jest zniszczone, ludzie żyją w nędzy. To wszytko przez klan długorękich, którzy co jakiś czas napadają na wioskę. Ludzie często wołają różne bóstwa na ratunek, dlatego można powiedzieć, że są wyjątkowo religijni.
00
Brak nowych postów

G-4

G-4Czwarta siedziba marine. Baza mieści się na małej wysepce. Znana jest z vice admirała Pabla Reada, który uważa się za króla wyspy i męczy biednych marynarzy. Nikt się mu nie stawia, zresztą nic dziwnego, sam jest wielkim człowiekiem z przeszłością godną podziwu. Dzięki dyscypliny jaka tu panuję, wszystko jest na najwyższym poziomie.
00
Brak nowych postów

Arabasta

ArabastaPustynne królestwo, w którym cały rok panuje lato. Kraj ma za sobą bardzo ciężką historię. Aktualnie, mimo, że jest pustynnym królestwem, to ludzie nie narzekają na brak takich środków jak woda lub zdrowa żywność. Architektura budynków jest bardzo podobna do arabskich{styl mauretański]. Jednak budynki różnią się nieco w zależności od miasta. Pustynie są naprawdę rozległe i niebezpieczne. Obfitują w takie rzeczy jak ogromne skorpiony czy burze piaskowe. Tak, więc wędrowcze.. zastanów się parę razy zanim postanowisz wyruszyć w groźną podróż bez odpowiedniego sprzętu.
00
Brak nowych postów

Drum Island

Drum IslandZimowa wyspa, miejsce królestwa Sakury. W całości pokryta śniegiem z górami w kształcie bębnów. To królestwo, również miało za sobą nieciekawą historię. Było rządzone przez okrutnego władce Wapola, jednak teraz wszystko jest w normie i państwo funkcjonuję na pełnych obrotach. Słynie z bardzo dobrych lekarzy. Tutaj przypływasz jako zwykły pomocnik, a wypływasz jako wielki lekarz. Z wiedzą przekraczającą normy Grand Line.
00
Brak nowych postów

Water 7

Water 7Miasto znane ze swoich usług stoczniowych. Nazwa "Water 7" wzięła się z siedmiu zjednoczonych doków które tutaj stacjonują. Mieszkają tutaj najlepsi cieśla okrętowi na świecie! Istnieje tutaj wiele dróg wodnych oraz kanałów, które są wykorzystywane do transportu. Wielu mieszkańców wykorzystuję duże konie morskie do przemieszczania się po mieście. Architektura jest bardzo kolorowa. Ściany najczęściej mają kolor brzoskwiniowy, za to dachy są czerwone i półokrągłe. Domy są wielopoziomowe , tak aby mieszkańcy mieli gdzie się ratować w czasie powodzi. Samo miasto przypomina gigantyczną fontannę w kształcie wulkanu.
00
Brak nowych postów

Thriller Bark

Thriller BarkWyspa, która otacza wieczna mgła. Podobno stała się statkiem i podróżuje po innych morzach. Wiadome jest, że to na niej znajdziemy zombie, którzy może mają wiele wad ale są bardzo silni.
00
Brak nowych postów

Archipelag Shabondy

Archipelag ShabondyArchipelag składający się z 79 Yarukiman Mangorven, olbrzymich drzew, których korzenie się wynurzają i produkujących wytrzymałe bańki, używane w normalnym życiu, położony tuż przed Red Line. Trzeba go odwiedzić, żeby dostać się na wyspę syren, ponieważ tylko tam można przebudować statek do zanurzenia na wielkie głębokości. Jeden z ostatnich przystanków przed New World, więc można tutaj spotkać wiele silnych osób, a także Tenryuubito, Światową Arystokrację, na którą ręki nie można podnieść, bo skończy się to śmiercią napastnika. Oprócz tego można kupić niewolnika, jako że prawa są tutaj rzadko respektowane.
00
Brak nowych postów

Marineford

MarinefordByła główna siedziba marine. To tutaj mieszka największa siła militarna marynarki wraz z rodzinami. Kiedyś mieszkał tutaj i admirał floty, trzej admirałowie wraz z vice-admirałami. Zostało jednak to zmienione po bitwę z białobrodym i jego załogą. Teraz wielka forteca jest już odbudowana w stu procentach i przenieśli tutaj bazę numer 1, a główną siedzibę marine dali do nowego świata. Najczęściej stacjonuję tutaj około 50 statków.
00
Grand Line Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane