One Piece Revolution

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Cele, blok Alfa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Richard

Liczba postów : 20

Karta Postaci
Imię i Nazwisko: Richard Dogfish
Przydomek: -

PisanieTemat: Re: Cele, blok Alfa   Czw Maj 07, 2015 6:32 pm

Richard otworzył swoją celę, gdy tylko konwulsyjne drgawki agonii marynarza, którego zabił ustały. Wychodząc na korytarz demonstracyjnie wciągnął powietrze, jakby chcąc tym samym powiedzieć "Ha, oddycham wiatrem wolności, marynarskie szuje!". Kółko z kluczami zakręcił na palcu jak największy z luzaków West Blue.
Kpiący uśmieszek wykwitł na jego twarzy, gdy stanął przed celą, w której zamknięta została Yoko.
- Więc chcesz mnie zbić, czarnulko? Jestem ciekaw, jak zrobisz to przez kraty, jeśli cię nie wypuszczę... A ty blondas, się do tego nie mieszaj. Widać, żeś młody jeszcze, to i głupi i niedoświadczony. Ty się lepiej trzymaj mnie, to zobaczysz, jak wygląda życie poza prawem. Siwy, to i ciebie się tyczy. Dobry z nas duet się okazał, więc co? Trzymasz sztamę?-
Richard przespacerował się parę metrów korytarzem w tę i w tamtą stronę. Jego kroki śledziły łakome spojrzenia więźniów nadal pozostających w celach. Nawet, jeśli to były tylko niegroźne chucherka z bloku Alfa, byli więźniami, a poza tym, co mogło okazać się przydatne w przyszłości, było ich dużo...
- Słuchajcie mnie, bando mięczaków. Ci z was, którzy kiedykolwiek postawili stopę na starym, przyzwoitym Las Camp może o mnie słyszeli. Jestem Richard Dogfish, nigdy nie pochwycony szef Gangu Czarnej Dłoni, wolny aż do teraz. A jednak, nie potrafili utrzymać mnie dłużej niż kilkanaście godzin. Mam klucze do waszych cel. Mam więc do was wszystkich pytanie, więźniowie, jeńcy i skazańcy! Czy pragniecie wolności?!-

Zanim jednak były gangster uwolnił wszystkich uciśnionych mieszkańców cel z Alfy, wrócił przed celę Yoko.
- Dla ciebie też istnieje szansa, sarenko. Przysięgnij mi lojalność, a i twoja klatka się otworzy. W przeciwnym razie gnij tu dalej ku uciesze psów z marines.-
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoko

Liczba postów : 9

PisanieTemat: Re: Cele, blok Alfa   Czw Maj 07, 2015 10:41 pm

Black przyglądała się wszystkiemu z niemałą pogardą, najwyraźniej blondasek chciał być na tyle uprzejmy by ją wyciągnąć, jednak buc z celi obok, mający się za jakiegoś króla przestępczego półświatka, postanowił bawić się w wielkiego generała, czy kogoś w tym stylu. Co on, myśli, że na deskach teatru występuje? Większość osób w tutejszych celach to zapewne zwykłe złodziejaszki, na dodatek dość mizerni skoro dali się złapać. Co zaś można było powiedzieć o trójce, która zdołała się uwolnić? Siwek wydawał się być lekkim psycholem, sama Yoko nigdy aniołkiem nie była, ale również nie jest na tyle popieprzona by wpierdzielać ludzką krew, aż tak mu smakuje czy może robi to tylko dla show? Dalej jest blondasek, chłopaczek na pierwszy rzut oka wydawał się być - jak to ładnie ujął Richard młody i może niedoświadczony, ale kto go tam wie, już nie raz czarnowłosa miała do czynienia z błaznami, którzy kryli się z swą bardziej brutalną naturą. Na koniec zostawał ten cały Dogfish, z tego co mówi uważa siebie za grubą rybę, jednak równie dobrze mogło to być tylko cze gadanie palanta z zbyt dużym ego. Black nie była z tych okolic więc nie mogła być pewna jego słów, jednak coś w nim wskazywało, że mówi prawdę, albo po prostu dobrze gra... W każdym razie na jego żądania nasza Shandianka wybuchła śmiechem, ona sama nigdy nie pomyślała by o czymś tak naiwnym jak składanie przysięgi komuś kogo poznało się w kicu, najwidoczniej on w przeciwieństwie do Yoko choć trochę wierzył w ludzi.
- Serio? Sądzisz, że przysięga z strony "pijackiej kurtyzany" cokolwiek znaczy?
Odparła z pogardą, dalej nieco rozbawiona, robiąc sobie krótką przerwę miedzy kolejnym zdaniem, by przemyśleć swe możliwości. Nie żeby duma osobista cokolwiek dla niej znaczyła, jednak zginanie swego karku przed burakami nigdy nie było jej ulubionym zajęciem.
- Dobrze więc.
Odparła już poważniej patrząc Richardowi prosto w oczy i zdejmując swą kurtkę by sięgnąć ręką za plecy i szybkim ruchem wyrwać jedno z piór na jej biednych poniszczonych "skrzydłach", jeśli można było tak je nazwać - wszak do latania to one na pewno się nie nadawały. Bolało. Bolało jak cholera, ale skoro ten pacan lubi teatralne momenty to je dostanie. Dziewczę wymierzyło prawą dłonią przed twarz mężczyzny i otworzyła swą dłoń pokazując mu wyrwane pióro na którym znajdowało się nieco jej krwi.
- Ja, Yoko Black przysięgam na me pióra lojalność twej osobie. Traktuj ją jak chcesz - ale wiedz, że nie zwykłam trzymać się idiotów, którzy nie są wstanie przeżyć tygodnia w tym półświatku.
Tak... może to mu wystarczy, w tej chwili najważniejsze było po prostu zyskanie jego sympatii i wydostanie się z tego bagna, potem się zobaczy, jeśli okaże się kretynem to prawdopodobnie zginie bądź z powrotem wyląduje w celi za sprawą Black, ale jeśli okaże się kompetentny to kto wie, może okaże się to być początkiem dobrego biznesu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Richard

Liczba postów : 20

Karta Postaci
Imię i Nazwisko: Richard Dogfish
Przydomek: -

PisanieTemat: Re: Cele, blok Alfa   Pią Maj 15, 2015 9:22 pm

Richard wydawał się ustatysfakcjonowany tym, co uzyskał od czarnowłosej shandianki. I o ile mógł być zaskoczony tym, że dziewczyna ma małe skrzydełka, nie okazał tego w żaden sposób. Niedbałym ruchem dłoni włożył klucz do zamka celi Yoko i przekręcił powoli, jakby chciał brakiem pośpiechu podnieść doniosłość chwili. Potem rzucił pęk kluczy Raymondowi.
- Trzymaj, dzieciaku. Otwórz wszystkie drzwi, które masz w zasięgu wzroku. Natychmiast, nie chcemy, by inni czekali na wolność, którą my już się cieszymy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raymond Cardfall

Liczba postów : 10

Karta Postaci
Imię i Nazwisko: Raymond Cardfall
Przydomek: ---

PisanieTemat: Re: Cele, blok Alfa   Nie Maj 17, 2015 2:11 am

Ray złapał klucze w locie, po czym podszedł do najbliższych drzwi i zaczął je otwierać.
W prawej ręce wciąż trzymał miecz, na wszelki wypadek, gdyby jakiemuś więźniowi odbiło
- W ogóle, mamy jakiś plan? Czy wchodzimy ,,z buta", staramy się zabić wszystkich i ,,jakimś cudem" uciekamy? - zapytał, gdy wypuszczał któregoś tam z kolei
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 62

PisanieTemat: Re: Cele, blok Alfa   Pon Maj 25, 2015 4:01 pm

Niebieski MG

W pozostałych celach siedziało łącznie osiem z osób, z czego uwolniono siedem. Dziesiąty osobnik stwierdził, iż jego wyrok jest zbyt lekki by miał być przez ucieczkę być już dożywotnio ścigany. Był to dość muskularny mężczyzna w średnim wieku z białym krótkim wąsem. Zapewne by się przydał, no ale mówi się trudno. W śród uwolnionych z kolei mieli 3 kobiety. Dwie czarnowłose wyglądały na nawet bojowe chłopczyce, trzecia natomiast była blondwłosą panienką pochodzącą chyba z dobrego domu, Dama wydawała się trochę zdezorientowana i nie wiedziała, czy też nie powinna zostać. W śród reszty można było znaleźć 2 łepków należących do raczej przeciętnej łobuzerii, wysokiego i muskularnego, groźnie wyglądającego draba bez jednej ręki, a także starszego pana należącego także do wyższych sfer. Podczas uwalniania zazwyczaj można było usłyszeć podziękowania, choć były też i niepewne zapytania.
- No, to jesteśmy wolni... Ale co teraz? Jeśli pojawią się strażnicy to raczej szybko zginiemy... - Odparł staruszek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Cele, blok Alfa   

Powrót do góry Go down

Cele, blok Alfa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 6.12.2014/więzienie stanowe - blok D/spacerniak
» Poduszkowiec 'Alfa'